Майданчикові і глибинні вібратори
Якщо ми використовуємо таку суміш як бетон в будівельних роботах – нам потрібно зробити все можливе, щоб конструкції з нього були цілісні і максимально міцні, щоб бетонна маса була однорідною, не лишилося жодної крапельки повітря і ніяких просвітів, щілин. Значить, потрібно так утрамбувати при затоці цю суміш, щоб не потрібний повітря вийшов, а частинки неначе злиплися один з одним, і ми отримали конструкцію хорошої якості.
Як же цього домогтися? Треба просто гарненько його струсити і зробити так, щоб всі дрібні частинки щільно розмістилися одна біля одної. А прогрес не стоїть на місці, і з кожним роком ми отримуємо нові або удосконалені інструменти, які будівельний процес роблять легше, швидше і набагато якісніше. І однією з таких незамінних речей при проведенні будівельних робіт є будівельні вібратори.
Самими затребуваними і популярними є глибинні і майданчикові
Глибинний вібратор використовуються для трамбування бетонного розчину при укладанні його в залізобетонні конструкції з різним ступенем армування.
Конструкція:
- Привод (електричний, дизельний або бензиновий).
- Гнучкий вал, довжина якого може бути від трьох до двадцяти метрів. Вібратор з довгим валом застосовують, наприклад, для сплощення стовпа при заливанні бетону стін, а малі для фундаменту.
- Вібраційний наконечник або ще вібраційна булава має різні діаметри (вібробулавою з великим діаметром ущільнюють фундамент, а з меншим обробляють поверхню в малодоступних місцях)
Ми Вам пропонуємо електричні глибинні вібратори від виробників EnerSol, Masalta і Yato. Наприклад, за допомогою позиції ECV-2000W від EnerSol можливо проводити заливку бетонної маси для середніх майданчиків, сходів або фундаментів, а з допомогою професійного високочастотного механізму ECV-40PRO ми можемо заливати сумішшю великі майданчики. А MVE-1501 Masalta – це електричне будівельне обладнання, яке використовується для трамбування бетонного розчину в процесі будівництва монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій. Частота вібрації доходить 18000 оборотів в хвилину, а потужність двигуна – 1.5 кВт.
Багато з глибинних вібраторів, представлених у нас, комплектуються валом і наконечником, а для деяких потрібно все купувати окремо, і це все можна підібрати в нашому інтернет магазині.
Майданчиковий вібратор – це відцентровий вібраційний пристрій, у якого подається електроенергія перетворюється в вібрацію. Використовується він для механізації основних і додаткових процесів на будмайданчиках, при навантаженні і вивантаженні розсипчастих матеріалів, для їх трамбування і транспортування. Також їх застосовують при виробництві цегли, блоків з бетону, плитки для тротуару, і багато іншого, що роблять з бетонної суміші. Суть роботи полягає в тому, що необхідну суміш заливають у спеціальні пресовані форми, ставлять її на вібраційний стіл, до якого прикріплюють майданчиковий вібратор. В ході його роботи матеріал розміщується щільніше, йде повітря і виходить продукт цілісної форми. Конструкція – асинхронний електричний двигун з короткозамкненим ротором, через який рухається вал, на кінці якого закріплені пластини з металу (або ексцентрики). Коли вал обертається, відбуваються коливання і вони передаються площині, на якій закріплений вібратор. Ексцентрики на валу можливо настроювати і за рахунок цього можна отримувати різну силу коливань. Це обладнання між собою різнитися напругою (42В, 220В, 380В), потужністю, габаритами, а також видом кріплення. У нас в магазині представлені чотири моделі такого обладнання від виробника EnerSol, з параметром мережі 220В, але з різною потужністю і застосовується вони при вивантаженні, утрамбування і перевезення сипучих матеріалів або бетону.
Для того щоб купити глибинний або майданчиковий вібратор, достатньо залишити замовлення на нашому сайті або набрати нас. Наші менеджери обов'язково наберуть Вас для уточнення способу оплати (накладна, безготівковий або готівковий розрахунок), уточнять все необхідне для відправки і відправлять в найкоротший рядків замовлене Вами обладнання або інструмент.
- Теплові гарматиДля нагрівання ангарів, складів і великих приміщень потрібно потужне опалювальне обладнання. Для цих цілей доцільно використовувати теплові гармати. Вони дуже добре підтримують необхідну температуру, непогано гріють житлові та нежитлові приміщення. Також, такий апарат буде корисний і при будівельних роботах, з його допомогою можна просушувати стеля, а також стіни, після того як Ви їх пофарбували або побілили.Повна версія статті
- Вибираємо віброплити: кращі моделі в УкраїніДля укладання у великих масштабах використовують звичайно великі машини, але для невеликих робіт купувати велику техніку немає сенсу, тому що є і менш габаритне обладнання для цих цілей, як, наприклад, віброплита.Повна версія статті