Вибираємо автомобільний підйомник для СТО
Якщо ви вирішили відкрити власну станцію техобслуговування автомобілів, перше обладнання, яке приходить в голову – це двостійковий підйомник. Але підйомники бувають не тільки двостійкові, і в цій статті ми розглянемо всі їх види, особливості і дамо власні рекомендації.
Взагалі, підйомники для авто ділять на:
- Двостійкові. Найпоширеніші, особливо для легкових автомобілів. Завдяки їх використанню можна ремонтувати ходову частину.
- Чотирьохстійкові. Найчастіше використовуються для проведення розвал-сходження автомобіля в парі зі стендами. Мають стандартну довжину, так і збільшену для длиннобазовых бусів.
- Ножичні. Використовуються для економії простору, але не набули широкого поширення із-за порівняно високої ціни і особливостей експлуатації.
Двостійкові підйомники в свою чергу діляться на два типу: з верхньою і нижньою синхронізацією. Мається на увазі, де будуть проходити троси синхронізації – зверху на планці, або знизу на спеціальній захисній апарелі. Другий тип дешевше, і має крім ціни і друга перевага – машина при високому підйомі не упреться в верхню планку. Однак з верхньої синхронізацією підйомники надійніше.
Варто звернути увагу на скільки вольт у вас харчування, 220В або 380В. Другий варіант надійніше, і машини часто піднімаються на кілька секунд швидше.
Також варто звернути увагу, що навіть зараз іноді використовується для підйому не механіка. Люди інколи купують і механічні підйомники, але вони вже морально дуже застаріли, тому робити такий вибір не рекомендуємо.
Є ще один критерій, за яким вони відрізняються – це розміщення лап.
- асиметричні підйомники;
- симетричні підйомники.
В асиметричних довжина лап різна, за рахунок чого зручніше доступ до дверей і легше працювати з авто, в яких довга база.
Найпоширенішими є гідравлічні двостійкові підйомники на 4 тонни (іноді 3,5 т). Вони дозволяють працювати з усіма типами легкових автомобілів, а також з більшістю бусів. Прикладом можуть служити PEAK 208, PULI PL4.0-2C, Launch TLT 240-SB.
При монтаже подъемника следует принять решение, или делать установку на анкера, которые идут в комплекте, или менять их, в том числе на химические. Наши сервис-инженеры рекомендуют делать комбинированный вариант – на одну колонну оставлять четыре стандартных анкера, остальные ставить на химию. Также стоит обратить внимание, что у бренда Лаунч с нашей точки зрения анкера намного лучше, чем у конкурентов. При заливании бетона нужно выждать минимум 21 день, чтобы он хорошо высох. Часто клиенты бетонируют не весь пол, а заливают квадраты – метр на метр на пол метра – под колонны подъемника.
При порівнянні підйомників варто звернути увагу на наступні параметри: маса підйомника (наскільки якісні метал використовується), зварювання, фарбування, якість анкерів, гідравліка і так далі. Наші фахівці (телефонуйте +380675040773) завжди допоможуть зробити правильний вибір, виходячи з ваших запитів.
- Новинки товарів по польским брендам Falcon, Vorfal, Tagred, Powermat, Kraft&DeleРаді повідомити, що цього року асортимент поповнився великою кількістю товарів польських виробників: Falcon, Vorfal, Tagred, Powermat, Kraft&Dele. Він включає найрізноманітніші групи інструменту та обладнання.Повна версія новини
- Сантехніка від польського бренду FALA в асортименті «Спектр Інтер Груп»У нас можна купити продукцію FALA як самовивозом, так ми робимо і відправки по Україні Новою Поштою. На весь асортимент ми даємо знижку від 3% до 20%, тому з нами вигідно!Повна версія новини