Стенд для промивки форсунок Спринт 6 є бюджетною версією стенду Спринт 6К, він відрізняється відсутністю економ-режиму промивки форсунок і відсутністю кавитвции. За рахунок цього вдалося знизити вартість самого стенду.
Призначення
Стенд діагностики та очищення інжекторів «SPRINT 6» і «SPRINT 6К» (надалі іменовані стенд) є універсальним обладнанням, призначеним для перевірки і очищення електромагнітних форсунок більшості виробників. стенд дозволяє провести тестування форсунок за такими параметрами: герметичність, продуктивність, форма конуса розпилу, оцінка швидкодії спрацювання/відпускання пружини. З його допомогою здійснюється промивання і очищення спеціальною рідиною як знятих так і не знятих форсунок з паливної рампи автомобіля.
Основні технічні характеристики.
- Кількість діагностованих форсунок, шт ― 6;
- Напруга живлення, В ― 220±10%;
- Напруга управління форсунками, В ― 6; 12;
- Споживана потужність, не більше, Вт ― 60;
- Гранично допустимий тиск в рампі (очистка форсунок на стенді), атм. ― 1;
- Гранично допустима двление при очищення форсунок на двигуні, атм. ― 6;
- Габаритні розміри не більше, мм 380х270х310;
- Вага, кг, не більше ― 10;
- Робочий діапазон температури навколишнього середовища, °С ― від +10 до +35;
- Діапазон температури зберігання, °С ― від 0 до +45;
- Вологість навколишнього середовища не більше, % ― 75.
Підготовка до роботи і правила експлуатації
При першій заливці заповніть бак 0,5 л. бензину. Перевірте герметичність стенду (внутрішня перевірена герметичність під тиском). Зробіть промивання системи зі старими форсунками і в разі необхідності підтягніть перехідники для забезпечення зовнішньої герметичності. Невикористані місця установки форсунок заглушіть болтами М8 з прокладкою з маслобензостійкої гуми, попередньо викрутивши перехідник. При багаторазовому застосуванні промивної рідини бажано встановити фільтр тонкої очистки між топливораспределительной рампою і шлангом подачі промивальної рідини.
Переконайтеся у відсутності тиску в рампі (по манометру) при встановленні/зняття форсунок на стенд. Максимальний тиск в рампі не більше 6 атм. Не натискайте кнопки управління з зусиллям. Ненормований зусилля при натисканні викликає механічне руйнування кнопки. Рекомендується діагностику і очищення форсунок проводити в порядку, описаному нижче.
Пристрій стенду
Зовнішній вигляд стенду зображений на малюнку 1.
Стенд являє собою металевий корпус (1) на якому розташовані органи управління і контролю процесів діагностики: пульт управління (2) з кнопками і рідкокристалічним індикатором; манометр (3); рукоятка пневморедуктора(4). На корпусі прикріплена паливна рампа (6), поєднана шлангом (8) з паливним баком. Заливна горловина (5) паливного бака знаходиться на верхній панелі стенда. На паливній рампі знаходиться притискна планка (7) і кабель (9) для підключення форсунок. На правій боковині знаходиться штуцер (10) для прийому повітря від компресора. Всередині стенду розміщені: паливний бак, мікропроцесорний блок обробки даних, блок живлення (вимикач (11) і мережевий роз'єм (12) якого виведені назовні на ліву боковину стенду). Пульт управління (2) зображено на рисунку 2. На пульті управління (2) розташовані: Кнопки«1», «2», «3», «4», «5» і «6» для включення/виключення відповідних форсунок; Світлодіодні індикатори, що відображають стан відповідної форсунки. Зелене світіння індикатора говорить про те, що форсунка включена, червоне ― вимкнена; Кнопки «^», «v», «<» та «>» для завдання режимів роботи стенда; Кнопка «OK» для запуску обраного режиму; Кнопка «STOP» для переривання поточного режиму; Рідкокристалічний індикатор, на якому відображається інформація про поточний стан стенду.
Основні | |
---|---|
Виробник | Україна ТД |
Країна виробник | Україна |
Користувацькі характеристики | |
Кількість перевіряємих форсунок | 6 |
Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 8 100 ₴